شبکه های صنعتی

 

 

توسعه شبکه های صنعتی با توجه به شرایط اقلیمی و وجود شهرک های صنعتی در کشور ایران سرعت فزاینده ای به خود گرفته است،استفاده از این  نوع شبکه ها با توجه به ایجاد بستر مناسب ارتباطی در شرایط مختلف همچون مناطق دریایی،تونل ها،پست های برق،شبکه های ارتباطی ریلی و معادن امکان پیاده سازی راهکارهای شبکه را در شرایط مختلف اب و هوایی فراهم اورده است.

بکارگیری شبکه های صنعتی با بهره گیری از استاندارد های مربوط به صنایع دریایی،برق،راه اهن و... موجبات  افزایش بهره وری و  ایجاد زیرساخت کارامد در شبکه های کامپیوتری را بوجود اورده است. این نوع  شبکه ها پیاده سازی سناریو های مختلف تحت شرایط سخت محیطی و پوشش دهی کامل solution های شبکه  را به بهترین شکل ممکن فراهم اورده است و با استفاده از  ویژگی های منحصر بفرد قابل مدیریت خود در جهت افزایش کارایی و پیاده سازی استراتژی های IT  موثر بوده است.

گروه فنی و مهندسی پویندگان فرانگر  نماینده انحصاری محصولات شبکه Lantech در کشور ایران میباشد، که با استفاده از جدیدترین محصولات در این زمینه سعی در کسب رضایت حداکثری شما مشتریان عزیز نموده است.این گروه با بکاگیری تجهیزات شبکه صنعتی Lantech سعی در ادغام اتوماسیون شبکه های صنعتی با ساختار فناوری اطلاعات سازمان به موثرترین شکل ممکن ( افزایش پهنای باند،ایجاد زیرساخت امنیتی ، مدیریت ساذه برای مدیران شبکه و ...) نموده است و در طراحی و ارایه solutionهای صنعتی و تجاری و ساده سازی استفاده از انها کمک های شایانی به مدیران IT  در سازمان ها خواهد نمود.

تعدادی از قابلیت های سوییچ های صنعتی Lantech بشرح ذیل میباشد :

1- پشتیبانی از کانکتور M12 و RJ45

2- پشتیبانی از POE و تغذیه هر پورت POE  تا 30W جهت نصب دوربین های دارای هیتر و PTZ و مدیریت پورت های POE

3- پشتیبانی از پروتکل های DHCP-IGMP-SNMP-RSTP-STPو...

4- طراحی ماژولار جهت انعطاف پذیری در استفاده از سوییچ های صنعتی 

5- کارکرد در دمای 70+تا 40-  درجه سانتی گراد

6- سویچ های قابل مدیریت جهت پیکربندی های مختلف

7- پورت SFP تا 10G

8- پشتیبانی از استاندارد های مربوط به صنایع دریایی،ریلی و برق و ....

9- پشتیبانی از توپولوژی Ring

اطلاعات تماس

تماس با ما

 آدرس: بین میدان فاطمی و گلها ، خیابان پیروزه ، خیابان رادافزون ، پلاک 75 ، طبقه اول

تلفن : 88972211   فکس : 88985950

پست الکترونیک : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

ادامه مطلب...

گالری عکس