دوربین مداربسته

 

 

دوربین های تحت شبکه (IP Camaera) دوربینی است که بوسیله شبکه های کامپیوتری کار کرده و قادر به ارسال تصاویر از طریق شبکه داخلی یا اینترنت به مکانهای مختلف بوده  برای مثال دفتر مرکزی کارخانه ای در تهران بوده و این کارخانه در یکی از دورافتاده ترین نقاط ایران قرار دارداین دوربین ها این قابلیت را ایجاد کرده تا از دفتر مرکزی در تهران بر تمامی فعالیت های کارخانه نظارت داشته باشیم.

از مهمترین کاربرد های دوربین های مداربسته  تحت شبکه در سیستم های حفاظتی و نظارتی و افزایش کنترل و کارایی در سازمان ها بوده ،اما استفاده از این گونه دوربین ها به سیستم های فوق محدود نبوده و کاربرد انها در زمینه های صنعتی،تحقیقات دانشگاهی ،پلیسی و کنترل ترافیک و... افزایش یافته است.

گروه فنی و مهندسی پویندگان فرانگر نماینده انحصاری معتبرترین دوربین های مداربسته تحت شبکه دنیا(A-MTK,Aver,Otima,Pheenet) که با انجام پروژه های بزرگ در سطح کشور و با بکارگیری تجارب چندین ساله خود درزمینه دوربین های تحت شبکه و ایجاد سیستم های پیشرفته حفاظتی و نظارتی در مجموعه های مختلف، سعی در بکارگیری جدیدترین محصولات در جهت پیاده سازی پروژه های IP Camera  نموده است تا کاربران این سیستم های حفاظتی بخصوص مدیران سازمان ها  با ارامش خاطر و اطمینان بیشتر از خدمات اعضای این گروه بهره برده و زمان گران بهای خود را صرف امور مهمتر مدیریتی بجای کنترل و نظارت سنتی کرده  تا در نهایت  شاهد رشد امنیت و بهره وری در سازمان خود باشند.

مهمترین قابلیت های دوربین های تحت شبکه ارائه شده توسط این شرکت بصورت زیر میباشد :

 1. هزینه پیاده سازی کمتر
 2. رزولوشن و کیفیت بالای تصاویر  تا 5M
 3. پشتیبانی از POE
 4. قابلیت دید در شب  
 5. دوربین های هوشمند با تشخیص حرکات مختلف
 6. دقت تصویر زیاد
 7. سهولت نصب و راه اندازی
 8. یکپارچگی کامل

این گروه با ارزش نهادن به خواسته های مشتریان و درک نیازهای انان تلاش خود را در راستای رضایت مندی مشتریان بکار گرفته و اقدام به پیاده سازی پروژه های انجام شده با سیاست ها و  محورهای ذیل نموده است :

 1. ایجاد همکاری و هماهنگی بین دپارتمان فناوری اطلاعات و تیم پیاده سازی جهت عملکرد مطلوب سیستم در سازمان
 2. بکارگیری مدیریت تغییر با توجه به شرایط ایجاد شده در سازمانها بعد از پیاده سازی پروژه، توسط کارشناسان این شرکت
 3. بازدید هوشمندانه کارشناسان این مجموعه  از محل پیاده سازی و مکان یابی بهینه جهت بکارگیری کمترین دوربین ها و پوشش کامل تصویر دهی 
 4. استفاده از زیرساخت های شبکه موجود و کاهش هزینه های اضافی
 5. بکار گیری بهترین بستر انتقال داده(کابل،فیبر نوری،وایرلس)
 6. برقراری سطح بالایی از امنیت جهت  جلوگیری از هرگونه حملات احتمالی
 7. مشاهده و کنترل تصاویر بصورت زنده در سرتاسر دنیا
 8. پشتیبانی از محصولات ارائه شده توسط این شرکت بصورت کامل
 9. بازمهندسی پروژه های انجام شده

 

 مشتریان گرامی میتوانند جهت ارتباط با بخش فنی و ارائه نظرات و مشکلات خود ازطریق پست الکترونیک این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید   با اعضای این مجموعه در ارتباط باشند. 

 

 

اطلاعات تماس

تماس با ما

 آدرس: بین میدان فاطمی و گلها ، خیابان پیروزه ، خیابان رادافزون ، پلاک 75 ، طبقه اول

تلفن : 88972211   فکس : 88985950

پست الکترونیک : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

ادامه مطلب...

گالری عکس