LAN & WAN

 

 

يک شبکه شامل مجموعه ای از دستگاهها ( کامپيوتر ، چاپگر و ... ) بوده که با استفاده از يک روش ارتباطی ( کابل ، امواج راديوئی ، ماهواره ) و به منظور اشتراک منابع فيزيکی و اشتراک منابع منطقی  به يکديگر متصل می گردند. شبکه ها می توانند با يکديگر نيز مرتبط شده و شامل زير شبکه هایی نیز باشند.

گروه فنی و مهندسی  پویندگان فرانگر، با مشارکت در اجرای  طرح ها و ارائه راهکارهای جامع مربوط به پیاده سازی شبکه های کامپیوتری با جدیدترین متد های روز دنیا سعی در  ایجاد و بهبود ساختار سازمانی منعطف و سیستمهای ارتباطی الکترونیک   در سطوح مختلف کاری و سازمانی نموده است. اعضای گروه با پژوهش های گسترده در زمینه جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و تحقیق و توسعه فراوان ،پیش بینی های لازم را برای نیازهای اتی مشتریان انجام داده تا مشتریان این مجموعه درجهت رفع نیازهای سازمانی خود با حداقل منابع و تلاش،حداکثر استفاده را داشته باشند. همچنین این گروه با تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در جهت اجرای پروژه های مهندسی و با بکارگیری فرایند مشاوره، طراحی،  پیاده سازی ،ارزیابی و مستندسازی در اجرای پروژه ها تمامی  کوشش خود را در جهت رفع مشکلات مشتریان انجام خواهد داد.

گروه مهندسی پویندگان فرانگر در جهت پیاده سازی هر چه موثرتر پروژه های انجام شده توسط این گروه،با در نظر گرفتن تمامی جوانب در راستای مهمترین رسالت این شرکت که خدمت رسانی موثر به مشتریان عزیز میباشد،اقدام به پیاده سازی پروژه های انجام شده توسط این شرکت در زمینه شبکه های کامپیوتری بر اساس شرایط زیر نموده است:

  • در نظر گرفتن ساختار و سیاست های  سازمانی و همسو سازی تکنولوژی و استراتژی سازمانی
  • استفاده از برندها و تجهیزات بروز، متناسب با نوع پروژه در جهت پیاده سازی موفق پروژه ها با کمترین هزینه و بازدهی بالا(Pheenet,Korenix،Cisco,Mikrotik،Lantech،Ubiquti)
  • بازمهندسی در فرایند های پیاده سازی شبکه های کامپیوتری جهت افزایش کارایی فرایند ها
  • بکاگیری متخصصین مجرب  متناسب با نوع پروژه ها در سازمانها
  • انجام پروژه های فیبر نوری جهت افزایش عملکرد و سرعت پروژه ها
  • انجام پروژه های وایرلس با جدیدترین متدهای روز

این گروه با انجام پروژه های متعدد در سطح کشور و با بکارگیری تجارب متخصصان خود در این زمینه در تلاش است با ایجاد بستر های مناسب امنیتی در فضای سایبری،مشتریان عزیز را در استفاده موثر همراه با اطمینان خاطر در این محیط یاری کند.

برای بازدید از محصولات این شرکت (فنی و مهندسی پویندگان فرانگر) در زمینه شبکه های کامپیوتری اینجا کلیک کنید.

 

   

Image result for ubiquiti Image result for cisco network Image result for Lantech
                     Image result for Pheenet           Image result for Korenix Image result for Mikrotik

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس

تماس با ما

 آدرس: بین میدان فاطمی و گلها ، خیابان پیروزه ، خیابان رادافزون ، پلاک 75 ، طبقه اول

تلفن : 88972211   فکس : 88985950

پست الکترونیک : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

ادامه مطلب...

گالری عکس